מקררים מסחריים  - טופקור קירור והנדסה 

חדרי קירור והקפאה תעשייתיים 

חדר קירור תעשייתי | ייעוץ ותכנון חינם

מקררים מסחריים

רבים מהעסקים עשויים לגלות שהם זקוקים למקרר שהוא מוגדר כתעשייתי- בין אם מדובר על חנויות, מעדניות, בתי קפה, מסעדות, סופרים, מוסדות, מטבחים גדולים וכדומה. תחת ההגדרה של "מקררים מסחריים", ניתן למצוא מקררים עבור עוגות, חלביות, מעדניות, מקפיאים וכדומה. על כן ראוי לפנות אל חברה שמחזיקה מבחר נרחב וצוות מקצועי, כך שכל לקוח יופנה אל עבר הבחירה האידאלית ביותר עבורו.

 

שלוש שאלות

כאשר עומדים לרכוש מקרר מסחרי, ראוי לענות על שלוש שאלות מכווינות. הראשונה היא מהו הנפח הרצוי על מנת להימנע מהוצאה מיותרת, השנייה היא מהו אופי המזון שמבקשים לאחסן והשלישית היא את מי המקרר אמור לשרת, כלומר האם הוא מיועד לאחסון או לתצוגה, האם הוא אמור לעמוד בחדר אחורי, או מנגד האם הוא אמור לשרת לקוחות- למשוך ולהרשים אותם. לאחר שעונים על כל אותן, שאלות ניתן להתמקד ולעבור לשלבי הסינון הבאים.

 

איכות ושירות

שטח של מקרר מסחרי מהווה פרמטר מהותי בעת רכישה, אך גם האיכות של המקרר הינה קריטית, ולו כי מקרר שאינו עובד טוב, בקלות מפחידה יכול להוביל להרס רב של מזון, ומכאן שגם להפסדים. באותה נשימה נציין שכאשר מדובר על רכישה של מקרר מסחרי, רצוי לחשוב קדימה על היום בו תתגלה תקלה, וגם כאשר מדובר על מוצר איכותי, אין להיות שאננים. על כן כאשר רוכשים מקרר תעשייתי, מומלץ מראש לבדוק האם החברה גם יודעת לספק שירותי תיקון, כי לרוב הצורך בפתרון הנו מיידי וחבל לבחור בטכנאי בתנאי לחץ- אלא יש להיות ערוכים לכך מראש.

 

אחריות

כאשר עומדים לבחור מקרר תעשייתי, יש לבדוק שכלל המרכיבים הינם מקוריים ושהמקרר הנבחר מגיע עם אחריות. אחריות מהווה מוטיב מהותי ובלעדיה ניתן לחוש מרומים ואף אבודים. כמו כן יש לוודא מראש לכמה זמן תקפה האחריות ולא פחות חשוב מה היא כוללת. יש לשים לב שלא כל החברות מציעות את אותה אחריות, ועל כן יש להשוות בין כמה פרמטרים, כלומר אין להשוות רק מחיר ואמינות, אלא גם את אופי האחריות.

 

בניית חדרי קירור והקפאה 

השכרת חדרי קירור

053-9370058